Okienko reklamowe:

Strony związane z hasłem ''szpital'':

  • Krajowy informator medyczny gdzie znajdziesz prawie sto tysięcy danych o firmach medycznych, gabinetach lekarzy, klinikach państwowych jak i prywatnych. Każda wizytówka zawiera opis oferowanych usług medycznych, dokładny adres, telefon, a także godziny przyjęć. Jeżeli jesteś lekarzem, lub prowadzisz firmę świadczącą usługi medyczne lub sprzedającą lekarstwa czy suplementy diety możesz w naszym katalogu utworzyć szybko i bezpłatnie prezentację swojej oferty.

  • Wysokiej jakości, markowe środki czystości firmy SWISH. Kupując środki chemiczne przez internet zaoszczędzisz czas, pieniądze. Masz firmę zajmującą się sprzątaniem? Nie mogłeś lepiej trafić. Sklep internetowy Czystymarket.pl zaprasza do bezpiecznych zakupów. Mamy wszystko do pielęgnacji i czyszczenia powierzchni wszelkiego rodzaju. Do dezynfekcji polecamy preparaty: Miracle Disinfectant, Quato 78 PLUS, Food Service, Quato 44. Bardzo bogata oferta koncentratów do urządzeń gastronomicznych. Superwydajne środki chemiczne i preparaty do czyszczenia są podstawą działalności firm zajmujących się sprzątaniem. Ponad 300 produktów w naszym sklepie. Środki idealne do sprzątania domu i firmy. Dezynfekcja odgrywa ogromną rolę w szpitalach, przemyśle spożywczym, sanitariatach, weterynarii.

    Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
  • Uprzejmie inwituję do wejścia na stronę prywatnego gabinetu ortopedycznego Dr. Macieja Krajewskiego. Dr n. med. Maciej Krajewski to wybitna postać w swojej dziedzinie, od 2010 roku skupia swoje działania na rozwoju Kliniki Chirurgii Kolana. Kooperuje też z trzema szpitalami w Poznaniu i okolicach. Placówki takie jak: Klinika Grunwaldzka – Poznań, Medicus Bonus – Środa Wielkopolska,MedPolonia - Poznań. W toku pracy i kariery lekarza Macieja Krajewskiego wskazane jest by dodać o tym, że w latach 1992 – 1998 funkcjonował jako lekarz Kadry Olimpijskiej zawodników zapasów stylu klasycznego. W obrębie opisywanej witryny są takie strony jak np: rekonstrukcja acl.

    Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
  • Otolaryngologia zajmuje się badaniem i leczeniem uszu i gardła. Nawracające anginy mogą być spowodowane np. krzywą przegrodą nosa. Wówczas konieczna jest operacja usunięcia jej. Do badania naszego słuchu służy audiometr. Takie badanie bywa niekiedy wymagane jako niezbędne przy przyjęciu do pracy. Podręczniki laryngologii można nabyć w księgarni MEDLIBRI.PL. Mieści się ona na parterze Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie na ulicy Lindleya 4. Hobbystom nauk medycznych proponujemy poradniki medyczne. Dla studentów handlu, ekonomii, psychologii, pedagogiki, socjologii i filozofii mamy niezbędne podręczniki. Posiadamy również książki do nauki języków obcych. Mamy również dział beletrystyki.

    Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »

Be the first to comment on "Okienko reklamowe:"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*